Biuro powstało na bazie klikunastoletnich doświadczeń zawodowych zdobytych przez założycieli firmy w księgowości dużych podmiotów gospodarczych. Od początku działalności szczególną uwagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług i relacji z Klientami oraz współpracującymi biurami rachunkowymi dla których również wykonywaliśmy zlecenia.

ATS w skuteczny sposób wspiera rozwój każdej firmy poprzez profesjonalną obsługę księgową. Rzetelnie prowadzone księgi rachunkowe to niezbędny element funkcjonowania każdej firmy to wizytówka świadcząca o nie tylko o firmie ale naszym zaangażowaniu, doświadczeniu i wiedzy.

Nasze usługi księgowe świadczymy na najwyższym poziomie, dlatego też cieszymy się uznaniem wśród naszych Klientów. Działamy na podstawie wydanych przez Ministra Finansów Licencji Nr 30258/02 oraz Nr 8292/98. Usługi rachunkowe świadczymy przede wszystkim na terenie Warszawy oraz powiatów Nowodworskiego i Legionowskiego ale dla szczególnych partnerów położenie nie stanowi dla nas problemu.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wszystkich rodzajów firm. Prowadzimy księgowość pełną i uproszczoną, rozliczamy ZUS, reprezentujemy klientów przed różnymi urzędami, (urzędy skarbowe, statystyczne, ZUS, KRS i sądami). Wyprowadzamy zaległości i kontrolujemy poprawność wcześniejszych zapisów. Pomagamy przy rejestracji firm, zapewniamy obsługę prawną. Podejmujemy się również zleceń nietypowych.

Powierzając nam księgowość firmy mogą mieć Państwo pewność, że zostanie poprowadzona fachowo, szybko i profesjonalnie. Naszą kadrę stanowią wybitni specjaliści z wieloletnim stażem a do grona naszych stałych współpracowników należą także specjaliści z innych dziedzin: doradca podatkowy, biegli rewidenci, kancelaria prawna, kancelaria notarialna, konsultant ds. BHP i audytor wewnętrzny. Posiadamy ochronę ubezpieczeniową odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A.

Misją ATS jest przekraczanie standardowych granic usług świadczonych przez biura rachunkowe i zaoferowanie naszym klientom wyjątkowego i nowoczesnego wsparcia w biznesie. Wierzymy, iż nasi klienci oczekują od nas więcej niż comiesięcznego podania kwoty podatku. Kierujemy naszą ofertę w szczególności do klientów wymagających, dla których liczy się profesjonalny całościowy wgląd w sytuację firmy a także cenią sobie wzajemne relacje oparte na pełnym zaufaniu.